نتایج جستجو برای عبارت :

ساخت کاردستی هدیه برای دوستان ۲

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
با سلام خدمت دوستان بلاگی!می خواهم بعد این نظرسنجی در صورت موافق بودن بیشتر دوستان دوره ی آموزشی ساخت قالب بلاگ بیان حرفه ای بصورت پروژه محور رو شروع کنم.
لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
لینک نظرسنجی. کلیک کنید
ادامه مطلب
سلامبا توجه به اهمیت بتن در روند کارهای عمرانی و همینطور دقت نظری که باید دوستان عزیز جهت تهیه بتن در این فصل سرما داشته باشند؛نشریه 327 "دستورالعمل ساخت و اجرای بتن در کارگاه" رو در دسترس دوستان قرار دادم
امیدوارم مثمر ثمر باشه
دریافتعنوان: نشریه 327حجم: 5.54 مگابایت
داخل پرانتز:
شاید خیلی از دوستان مشکل برای ساخت پلی لیست داشته باشند اون هم وقتی که تعداد فولدرها زیاد باشه و از همه مهم تر حوصله درست کردنش رو نداشته باشند. خوب برای این دسته از دوستان روش زیر رو پیشنهاد میکنم (لینک زیر)، شما به راحتی با یک راست کلیک روی فلدر حاوی موزیک هاتون میتونید یک پلی لیست با نام همون فولدر بسازید.
لـــیــــنـــــکـــــــــ
سلام خدمت کاربران و عزیزان سایت برنامه نویسی
ایلیا غلامی دیزج هستم در اموزش ساخت سایت قسمت دوم
دوستان html برای حروف کوچک و بزرگ فرقی نمیگذارد 
اما باید همیشه توجه کنید که پرانتز و... مثل خود ان ها باشد
ما در اچ تی ام ال برای شروع یک کد از تگ
<>
استفاده میکنیم و برای تعیین مشخصات از تگ
<"مشخصات کد"=>
برای مثال اگر ما بخواهیم به یک متن رنگ قرمز بدهیم
<"رنگ متن به انگلیسی"=color "سایز متن"=font size">
دوستان تو html پرانتز ها باهم فرق میکند ما تو html ازاین
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
خب دوستان جوگیر نشید بازی مون دوبعدی خواهد بود 
+نسبت به عکس های مطلب چیزی که به مردم تحویل میدی بین زمین تا آسمون فرق داره 
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
از انیمیشن ها در بازیمون استفاده میکنیم سیستم سکه . سیستم بنزین و غیره 
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
تصور کنید تصمیم دارید یک ویلای شیک و زیبا خارج از شهر در یک منطقه خوش آب و هوا برای خودتون بسازید، قبل از ساخت ویلا شما باید یک زمین با موقعیت مناسب برای خودتون خریداری کنید تا پس از ساخت ویلا از دوستان و آشنایانتون بخواین برای تعطیلات آخر هفته به ویلای شما بیان و اوقات فراغتشون رو در اونجا سپری کنند، برای این که دوستان شما بتونن به ویلای شما بیان باید آدرس ویلاتون رو داشته باشند در حقیقت آدرس ویلای شما منحصر به فرد شماست و دوستانتون فقط با د
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
- میدونم 
- میدونم 
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 
بعد از این دوره شما قادر به ساختن بازی های دو بعدی متنوعی خواهید بود
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو ب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو
ساخت وب سایت یکی از راه های رسیدن به کسب درآمد ثابت است در این مقاله در مورد چگونه یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کنید مطالب مفیدی گذاشته می شود زیرا خیلی از دوستان پیام دادن چطور یک وب سایت درست کنم از کجا شروع کنم؟ و…
این مقاله برای افراد مبتدی مفید است و سعی شده است روش های رایگان و به صرفه آموزش داده شود و از تجربه های خودم در این مقاله استفاده کنم.
ادامه مطلب
ساخت کاردستی هدیه برای دوستان 2
همیشه کاردستی ها جنبه شخصی دارند اما کاردستی ای که جنبه هدیه دادنی باشد همیشه می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس کودکان شود. این اولین از سری کاردستی های هدیه هست.
تصور کنید کودکی برای مادر خود کاردستی می سازد و مادر آن را روی درب یخچال نصب می کند از آن عکس گرفته و در بک گراند تلفن همراه خود قرار می دهد.
در این صورت کودک احساس دیده شدن و با ارزشمند بودن می کند.

رادیو کودک600 کاردستی کودک و نوجوانساخت کاردستی هدیه3
با عرض سلام خدمت دوستان و بازدیدکنندگان سایت فرامتره
از امروز تصمیم گرفتم که دوباره وبلاگ فرامتره رو بروزرسانی کنم و با مطالب آموزشی و جدید در خدمت دوستان باشم.
با توجه به نیاز شرکت های عمرانی به نیروی دفتر فنی و کمبود آن در جامعه تصمیم گرفتم قرمی هرچند کوچک در راستای آموزش دوستان انجام دهم.در این راستا اقدام به جمع آوری و دسته بندی فایل هایی کردم که در طی این سالها اقدام به ساخت و استفاده نموده ام.
با توجه به این که زمان زیادی را صرف جمع آوری
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
موضوع پاورپینت از شما 
ساخت از ما
موضوع تحقیقات از شما 
ساخت از ما
ساخت پاورپینت و پی دی افPDFو اکسل
تایپ کردن
پاورپینت با قیمت نا چیز فقط و فقط 200 تومان صفحه ای همه جا صفحه ای حداقل 500 تومان
تایپ ورد و ساخت کارنامه و... با ورد و اکسل فقط صفحه 100 تومان همه جا صفحه ای حداقل 250 تومان
هر پنجاه صفحه سفارش پنج صفحه هدیه از طرف ما
برای سفارش کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و در اینیستاگرام در دایرکت ما سفارشتون رو اعلام بفرمایید.
https://www.instagram.com/taip_arzan/
ما کیف
سلام بر دوستان عزیز 
این سایت جهت اطلاع رسانی قرار های دوستان همیشگی ما بچه های مدرسه مصطفی خمینی و... ایجاد شده لطفاً شماره تلفن خود را در سایت قرار داده تا با هم ارتباط داشته باشیم برای این کار میتوانید از پایین همین مطلب شماره خود را ارسال کنید تا در سایت قرار گیرد و از این بخش قابل مشاهده باشد
اسم های جدید معمولا برای پدر مادر هایی که تازه بچه دار می شوند جذاب تر و محبوب تر است. در واقع اسم جدید به تعبیر سایت نام فارسی که مرجع تخصصی نام ها هست وجود ندارد و منظور عموم جامعه از "اسم جدید" اسمی هست که کمتر شنیده شده است و در واقع فراوانی کمتری دارد و تخصص مشاوره اسم سایت نام فارسی پیشنهاد چنین نامهایی هم هست. می تونید در اینستاگرام نام فارسی یا تلگرام یا وبسایت با ایشان تماس بگیرید:
NameFarsi.com
در ادامه مشاور سایت نام فارسی، آقای نیکزاد گفت:
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
با سلام خدمت دوستان بدلیل تغییر تنظیمات متاسفانه برای مدتی امکان پاسخ گویی  به ارسال نظر و سئوالات دوستان وجود نداشت بنابراین از  عدم پاسخ به دوستان پوزش می طلبم.
 لطفا مطالب خود را در
تلگرام   arsenjani@
 با بنده در میان بگذارید.
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
سلام دوستان
شغل من ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای کسب و کارها است. تحقیقات نشون داده تاثیرگذاری ویدیو روی مخاطب در مقایسه با تبلیغاتی بنری یا مخصوصا متنی به مراتب بیشتره، به همین دلیل با مشتری‌های زیادی سر و کله میزنم! ساخت تیزر تبلیغاتی برای هر کسب و کاری که وب سایت، صفحه تلگرامی یا اینستاگرامی داره ضروریه!
از این به بعد میخوام خاطراتم و تجربه کاریم رو اینجا به اشتراک بگذارم. اگر برای خرید دوربین بدون آینه یا در کل هر دوربین دیگه‌ای مشاوره نی

چاپار : آموزش ساخت ایمیل در چاپار | ساخت ایمیل ایرانی chmail 
چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب
ساخت سوله
سوله هم اکنون در کشور ما کاری بسیار توسعه یافته و در عین حال تخصصی است .
ساخت و ساز سوله هم اکنون به روش نوین صورت می گیرد و همه کسانی که قصد دارند کارخانه ، کارگاه یا انبار ، گاوداری ، مرغداری و.... احداث کنند همگی سازه های خود را با سوله می سازند .
ساخت سوله چند مرحله کلی و اساسی دارد :
1.مشاوره با سوله ساز و تعیین مساحت سوله ، نوع سوله  و....
2.خرید مصالح مورد نیاز جهت ساخت سوله مد نظر
3.نقشه کشی ، طراحی معماری و انجام محاسبات 
4.شروع ساخت در
دوستان عزیز بیانی و غیر بیانی میشه وبلاگ هایی با موضوعات کتاب و کتاب خوانی،  رمان  حتی دوستان که اهل قلم هستند  میشه زیر این پست کامنت بذارن! یا معرفی کنید ........+ اگر  کسی دوست نداره شناخته بشه می تونه وبلاگ خودش یا دوستانش به صور ناشناس معرفی کنه ......
خواهشا اگر میشناسید معرفی کنید 
طراحی سایت b2b
پباده سازی گونه های وبسایتپباده سازی گونه های وب سایت بوسیله تیم قابل انعطاف افزاری آلماتک انجام می‌گردد. برخی از مورد ها دربرگیرنده تیتر های تحت میباشد:
طراحی وب فردیطراحی سایت مذهبیطراحی وب مدرسه هاساخت وب سایت آتلیهطراحی وب پزشکانساخت وب سایت امکانات طبیساخت سایت املاکساخت وب سایت رستورانساخت وب سایت دانلودطراحی وب سایت هتلطراحی وب داینامیکساخت وب سایت تفریحیطراحی سایت تبلیغاتیساخت وب سایت رسپانسیوساخت سایت منحصر به
ساخت اکانت اسکایپ – Skype اسکایپ نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است که برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد .
ادامه مطلب
با سلام خدمت همه دوستان و همراهان 

بعد تلاش ماه ها زحمت تیم سرپرستی اسیا گیم 

تصمیم به ساخت یک سرور عالی برای شما پلیر های گیمینگ کانتر

سرور پرشین پابلیک یکی از بهترنی و محبوب ترین سرور در خاورمیانه

سرور را به دوستان خود معرفی کنید 

باتشر مدیریت پرشین پابلیک
دوستان گرگانی میتوانند برای چت با دوستان خود از گروه گرگان در واتساپ استفاده کنند، این گروه میتواند به شما کمک کند تا دوستان خوب در واتساپ پیدا کنید.
واتساپ به شما این امکان را میدهد تا دوستان خوبی برای هم در واتساپ باشید و ما نیز به شما کمک میکنیم تا یک دورهمی خوب برای شما عزیزان گرگانی ایجاد کنیم.
گروه گرکان در واتساپ یک فرصت خوب برای بحث نظر در خصوص حوادث گرگان است و ما به شما توصیه میکینم که گروه واتساپ گرگان را به هیچ وجه از دست ندین و با
بلوچی ها ازم درخواست کردن که یک گروه واتساپ بلوچی ایجاد کنم و من هم به این دعوت آنها پاسخ مثبت دادم و برای اولین بار در ایران گروه واتساپ بلوچی رو ایجاد کردم و از همه دوستان بلوچی درخواست میکنم که به این گروه بیان.
گروه بلوچی واتساپ برای دورهمی شما دوستان بلوچی در واتساپ ایجاد شده است و همه بلوچی ها به این گروه دعوت هستند و ما نیز از این موضوع استقبال کرده و آنرا به قال نیک میگیرم.
دوستان بلوچی که دیگر دوستان خود را به گروه دعوت میکنند در پیش خ
دوستان چرا کم پیدا شدید جدیدا ؟ زمان کنکور هر روز  چراغ اعلان وبم حداقل ۳۰ تاش روشن بود و من وقت نداشتم  پست ها تون بخون الان  به زور  ۱۰ تا اخر شب!  که بیشتر هم گروه های  بی تی اس و ارمی ها هستند ؟ 
کجایید ؟ اعلام حضور کنید پلیز !!!!!
۱۸۶- دوستان دوستان دختر رز توبه زمستوری کرد         شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد آمد از پرده به مجلی عرقش پاک کنید       تا بگوید به حریفان که چرا دوری کرد جای آن است که در عقد وصالش گیرند   دختری مست چنین کاین همه مستوری کرد … دوستان – دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد – غزل ۱۴۲ – ۱۸۶
منبع : فالگیر
سلام خدمت کاربران عزیز سایت برنامه نویسی ایلیا غلامی هستم در اموزش ساخت سایت مبتدی بر html در خدمت شما هستیم
دوستان و عزیزان خیلی ها میگن html یک زبان برنامه نویسی است اما اشتباه میکنند چون یه سایت مینویسند که نمیشه گفت زبان برنامه نویسی . Html زبان وب سایت هستش .
بطوری کلی کد های اجباری و اصولی یک وبسایت مبتدی بر html
<doctype html!>
<html>
<head> 
<title>اسم سایت</title>
<head/>
<body>
<div>
محل قرارگیری کد های سایت
<div/>
<body/>
<html/>
سلام دوستان
میخوام تو تابستون ، پیج اینستاگرامی و احتمالا کانال تلگرامی برای کانال بسازم تا آموزش ها هم در وبلاگ ، هم در کانال و هم در پیجمون قرار بگیره
آموزش های فوق العاده خوبی رو ( خصوصا در حوزه برنامه نویسی با پایتون) ارائه خواهیم داد .
دوستان خلاصه مطلب اینکه ؛ اگه پیج اینستاگرامی و کانال بسازیم ، جوین و فالوو خواهید کرد یا نه؟!
البته بازم اطمینان میدم که آموزش های خیلی خوبی براتون میذارم !
دوستانی که موافق ساخت کانال و پیج هستن و در صورت
دانلود کتاب آموزش ساخت کابینت mdf
دانلود فایل

www.aparat.com › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_انواع_کابینت...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF - در ...دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF در قالب فایل pdf و به زبان فارسی که با کیفیت بسیار عالی توسط وب سایت فایلار برای شما عزیزان تهیه شده.www.aparat.com › cwKCl › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_کابی...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت کابینت MDF - آپاراتدانلود رایگان کتاب آموز
به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از در ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
این گروه رو درست کردم تا دوستان قزوینی با دیگر دختر پسرای قزوینی چتی دوستانه داشته باشند و از چت کردن با دوستان خودشون لذت ببرند و همچنین این گروه برای تبلیغات شهر قزوین هم خیلی مناسب است و چت کردن در این محیط لذت بخش است.
جت و گپ در واتساپ برای قزوینی ها جزو بهترین ها می باشد و از همه علاقمندان دعوت میشه که به قوانین گروه واتساپ قزوین احترام بزران و با دوستان خودشون صمیمی باشند.
گروه واتساپ قزوینی ها در تلاش هست تا دوستان قزوینی رو در کنار هم
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
ساخت ویلا در شمال

در این مقاله از مستر دکور به معرفی مراحل ساخت ویلا در شمال، بررسی هزینه ساخت در سال 99، قیمت بر اساس متراژ و نحوه معماری نقشه ساخت می پردازیم. ساخت ویلا شمال دارای اصول، قواعد و قوانین خاص خود می باشد، ویلا باید طوری ساخته شود که اکثریت غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید و یا اجاره آن داشته باشند لذا طراحی دکوراسیون ویلا در هنگام ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.  

بررسی مراحل ساخت ویلا در شمالمنبع: مستر دکور 
https://www.mrdecor.com/
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت شما میشود سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
ساخت سوله در شیراز
سوله ها امروزه نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز دارند و همانطور که ممکن است بدانید ساخت و ساز های بسیار بزرگ و مدرن امروزه توسط سازه های مدرن صورت می گیرند .
ساخت سوله در سراسر نقاط کشور دارای ضوایط و شرایط خاصی هست که باید توسط یک شرکت سوله سازی خوب انجام شود .
اجرای محاسبات و نحوه ساخت سازه ها برای هر منطقه کشور با یکدیگر فرق دارد .
این محاسبات باید طبق دستورالعمل های خاص و همچنین تایید های نظام مهندسی صورت گیرد .
ساخت سوله در ش
آموزش ساخت زیورآلات یکی از مهم ترین فعالیت های بشر از ابتدا به امروز بوده است. آموزش ساخت زیورآلات از دیرباز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، اشیای زیبا و فلزات مختلف رواج داشته و امروز به شکل مدرنی با ابزار خاص انجام می شود. یکی از مهم ترین موادی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می شود، سیم ها و مفتول های مسی هستد که در همین مجموعه ی آموزش ساخت زیورآلات نیز پرکاربردترین ماده ی اولیه ی آموزش ساخت زیورآلات می باشند. از دیگر محصولاتی که در آمو
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو
خوبید؟
از وبلاگم دیدن کنید:amenhahmadi99.blog.ir
دوستان لطفا ازم حمایت کنید و لینک کانال برای دوستان‌تون بفرستید.@Niloofar_abi99
نکته : پارت‌ها پرش زمانی دارند، با دقت بخونید.
امیدوارم لذت ببربد و اهنگهای مربوط به پارت‌هارو با لذت گوش بدید، عاشقتونم.
❤️
مشاهده مطلب در کانال
جوشکاری و آهنگری تهران

جوشکاری و آهنگری تهران : گروه شاخص دارای افراد متخصص ، متعهد و با تجربه می باشد. شما می توانید بهترین خدمات ساختمانی را با قیمت منصفانه و مواد اولیه درجه یک از ما بخواهید.

جوشکاری و آهنگری
ساخت و نصب انواع درب و پنجره فلزی، ساخت و نصب درب حیاط، ساخت و نصب درب آکاردئونی، ساخت و نصب چهارچوب، ساخت و نصب نرده و حفاظ استیل، ساخت و نصب حفاظ دور دیوار، ساخت و نصب حفاظ درب، ساخت و نصب حفاظ پنجره، ساخت و نصب حفاظ دور حیاط، س
لوگوی هر شرکت یا سایتی خود موسسه را معرفی میکند و بسیار مهم میباشد. چون میتواند شما را از رقیبانتان متماییز کند.
بنابرین باید در ساخت لوگو کارهای خلاقانه انجام داد. ساخت لوگو بسیار جداب است و میتوان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد.
اگر شما هم میخواهید شروع به ساخت لوگو کنید، با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
دوستان گرگانی میتوانند برای چت با دوستان خود از گروه گرگان در واتساپ استفاده کنند، این گروه میتواند به شما کمک کند تا دوستان خوب در واتساپ پیدا کنید.
واتساپ به شما این امکان را میدهد تا دوستان خوبی برای هم در واتساپ باشید و ما نیز به شما کمک میکنیم تا یک دورهمی خوب برای شما عزیزان گرگانی ایجاد کنیم.
گروه گرکان در واتساپ یک فرصت خوب برای بحث نظر در خصوص حوادث گرگان است و ما به شما توصیه میکینم که گروه واتساپ گرگان را به هیچ وجه از دست ندین و با
سلام
سال نو رو به همه دوستان خوبم تبریک میگم
امیدوارم سال جدید ، سالی پر از سلامتی باشه برای همه دوستان ، پر از موفقیت و شادی

.

.
.
ایشالله این ویروس گور به گوری منحوس ، هر چه سریعتر شرش از مملکت ما کم بشه و دوباره شاد باشیم ، بخندیم دور هم ، با هم باشیم
دور همی بگیریم ، عزیزانمون رو به اغوش بکشیم 
با سلام خدمت دوستان
به دلیل ایجاد مشکلاتی در ساخت سرور و کمبود وقت نتونستم پکیج هارو براتون قرار بدم
اما در اسرع وقت پکیج هارو میزارم و اینکه قیمت این پکیج ها حدود 300 400تومانی هست ولی ما براتون رایگان قرار میدیم.
***شکیبا باشید***
باسلام خدمت دوستان گرامی
من یک سایت درگاه واسط برای درگاه پرداخت وب مانی راه اندازی کردم که دوستانی که می خواهند محصولات خود را به خارج از کشور بفروشند بتوانند از آن استفاده کنند.
امروزه به دلیل مشکلات بانکی بین المللی به واسطه تحریم های ناعادلانه برخی کشور ها یکسری دوستان در تعاملات بین المللی و فروش آنلاین محصولات دچار مشکل هستند که این باعث شد سایتی را برای آسان کردن فروش محصولات انلاین از داخل به خارج ایران راه اندازی کنیم.
مزایای استف
این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانهداشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت
سلام دوستان!
شاید شما هم دوست دارید تو سایتتون یه آیکون بار یا منویی تو هدر سایتتون داشته باشید که به طور کلی متشکل از آیکن هستش و به احتمال زیاد تو سایت های زیاد دیگه ای هم نمونه از این منو رو دیده اید. امروز می خواهیم با هم یاد بگیریم چطور از این منو تو سایتمون استفاده کنیم! 

ادامه مطلب

ساخت ارز دیجیتال(توکن) به صورت اختصاصی برای شما
اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ بدون نیاز به دانش کدنویسی 
✓ ساخت به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی بنا به درخواست شما
✓ تحویل توکن ها در حساب شما
✓ بدون دخالت و دسترسی ما بعد از تحویل 
✓ نام،نماد و تعداد بنا به درخواست شما 
✓ کاملا استاندارد و کامل 
✓ با استفاده از استاندارد ERC20 و ساخت بر روی پلتفرم اتریوم 

برای کسب اطلا
ساختن کاردستی گل با مقوا علاوه بر لذت بخش بودن و پر کردن اوقات فراغت می‌تواند هدیه‌ی مناسب و جذابی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.
 مقوا یکی از وسایلی است که با آن می‌توان انواع کاردستی از جمله گل را ساخت. با ساخت کاردستی گل با مقوا می‌توانید اتاق خود را تزیین کنید یا حتی در مناسبت‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید. ساختن این نوع کاردستی بسیار آسان است. در ادامه ۳ روش مختلف ساخت کاردستی گل با مقوا را یاد خواهیم گرفت.

آموزش ساخت کاردستی گ

اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای کسب اطلا

ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفر
ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفرفو
سلام دوستان گلم امیدوارم حالتون خوب باشه
احتمالا این آخرین پستی هست که اینجا میذارم ،چون وبم تا 48 ساعت آینده حذف میشه .
تو مدتی که وب داشتم خیلی خوش گذشت با شما دوستان ، برای همتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم امیدوارم روز و روزگارتون خوش باشه و بر وفق مراد بگذره
اگه از طرف من  بدی دیدین به بزرگی خودتون ببخشین .
سلام خدمتت تمام عشقبازان عزیز❤
شرمنده تمامی دوستانی که طی این دوسال که حیوون نداشتم برای حیوون زنگ زدن و من حیوون نداشتم که بدم خدمت شون❤
درحال حاضر درحال ساختن گنجه جدید و جمع آوری نسل های قبلی خودم و نسل های خیلی بهتر هستم انشالله بهترین نسل هارو بدیم خدمتت دوستان عزیز
برای دیدن عکس های درحال ساخت گنجه جدید به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
بعد از چند سال انتظار امسال قسمت شد با بهترین همسفرهایی که حتی فکر نمی‌کردم یه روز کنار هم قرار بگیریم راهی سفر بشم
دوست داشتم مثل همه سفرهایی که تا الان رفتم و برگشتم بی سروصدای مجازی بدرقه بشم
ولی چون سفر اولی و تبعا زیارت اولی‌ام حقی از دوستان بر گردن خودم می‌بینم که حداقل حلالیت مجازی بطلبم
ان شا الله اگر راهی شدم، دعاگوی دوستان مجازی و حقیقی خواهم بود
اگر پیاده رفتن هم روزی‌مان شد، قدمی به نیت دوستان جا مانده خواهم برداشت
*پیشاپیش عذ
سلام دوستان
فقط خواستم بگویم: مطالب این صفحه صرفاً همه آن چیزی است که در طول روز در مکان ها و حالت های مختلف به ذهن بنده میرسد.
دوستان لطفاً توجه داشته باشید که محتوای این سایت عمومی بوده و برای شخص خاصی تولید نمیشود و بنده هم نیت خاصی از انتشار این محتوا ندارم.
(امید است که این مطلب برخی از دوستان را از اشتباه در آورد) 
پکیجی که برای شما دوستان آماده کرده ایم ، یک پکیج کامل و بی نظیر است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید شماره مجازی تمام کشورها را به صورت نامحدود و بدون دردسر بسازید.
به کمک این پکیج میتوانید شماره مجازی کشورهای آرژانتین ، چین ، فیلیپین ، آلمان ، هونگ کونک ، هند ، ایران ، پاکستان ، سوئد ، آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، روسیه و همه کشورها (جداگانه) را به صورت نامحدود بسازید
و همچنین شما امکان استفاده از این شماره مجازی ها در تمام شبکه های اجت
از همه دوستان اصفهانی درخواست میکنم که به گروه تلگرام اصفهان بیان و با دوستان دیگر اصفهانی چت کنند، ما این گروه اصفهان رو تقدیم میکنیم به همه دوستان گل اصفهانی و خوشحال میشیم که در کنار ما بمانید.
این گروه یکی از چندین گروه خوب اصفهان هست و در این میان از گروههای خوب محسوب میشود که تا کنون ایجاد شده است. شما برای عضویت در گروه اصفهان میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.
https://t.me/joinchat/KEtMz1UJF6bN2da096pWig
✿ ☆ ★ ☆ ☆ ★ ☆ ✿ ★ ◕ ★ ✡ ✪ ✯ ✰ ✱ ✲
✴ ✵ ✶ ✻ ✼ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❂ ☆ ❄ ❆ ❇
❈ ❊ ❋ ❖ ❃ ★ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♔ ♕ ♖
♗ ♘ ♙ ☩ ☨ ☦ ✙ ✚ ✛ ✜ ✝ ✞ ✠ ̿̿̿ ̿’ ̿’\̵͇̿̿\
з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ εϊз ஐ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ੳੴ
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ /̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿ *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅| ░░▒▓███►
☒ ψ ✉ ✍ ✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ⌨ ✌ $ ♛
◘ ♀ ☩ ░ ◕ ✿ ‿ ☯ ❤ ♛ ★ ♕ ♦ ۩ ♠ ☂ ☸ ✿ ★
ساخت اسم و نام زیبا
i۞ ஜ ۞ ♠ ☂ ✰ ♥ ♂ ♀ ♥
♣ُُ ❤ ♣
دهه شصتی ها از بهترین و پر خاطره ترین افراد جامعه هستن و اگه بشینید پای خاطارتشون میبینید که چقدر خاطره برای تعریف کردن دارند و امروز هم با معرفی گروه دهه شصت واتساپ این دوستان عزیز در خدمت شما هستیم.
شما برای ورود به این گروه دهه شصت کافی هست تا روی لینک زیر کلیک کنید و به جمع دیگر دوستان خودتون بپیوندین و ما نیز در این راه شما رو همراهی میکنیم.
بچه های دهه شصت به گروه واتساپ دهه شصت بیان و با دیگر دوستان خودتون چت و گپ دوستانه داشته باشید، ای
چند نفر از دوستان خود را دور یک میز بنشانید و چهار سکه هم شکل را در چهار گوشه یک کلاه قرار دهید. سپس به یکی از حضار بگویید
که در غیاب شما یکی از سکه ها را برداشته و تاریخ آن را به خاطر بسپارد. سپس به دست سایر دوستان بدهدتا آنها نیز تاریخ سکه
تماشا کنند و در کلاه بگذارند. پس از چند لحظه سکه مورد نظر را حدس بزنید.
راز:با پشت دست سکه ها را لمس کرده و هرکدام را که گرمتر بود به عنوان سکه انتخابی معرفی کنید.
عضویت در گروه واتساپ مشهد
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ مشهد رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان مشهدی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/IHqagPaS4tU8WzuRSkPGn4
بعد عضویت در گروه واتساب مشهد سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان مشهدی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ مشهد را برای دیگر مشهدی ها بفرستین تا آنها
سلام به همه ی دوستان ویرا قالب
خیلی از شما ها میدونید انجمن چیه
اگه نمیدونید :
انجمن چیزی شبیه وب هستش
با این تفاوت که هر کاربر میتواند برای خود تاپیک و تالار ایجاد کند و مطالب خود را بگزارد
هزینه را میتوانید در این بخش ببینید
(هیچ پولی لازم نیست خرج کنید)
+ما فعلا با رزبلاگ انجمن میسازیم که میتونید خودتون هم بسازید
اما به زودی با چیزهای دیگه هم میسازیم
اگر به ساخت کاردستی علاقه مند هست، حتما دوست دارین ساخت قلب کاغذی سه بعدی بازشو و تو در تو را یاد بگیرید. البته میتوانید با خلاقیت خود این مدل را توسعه دهید و مدل قلب منحصر بفرد خود را بسازید.
ساخت قلب کاغذی برجسته و تو در تو :
وسایل مورد نیاز:
کاغذ رنگی
قیچی
چسب مایع
نمایش فیلم مراحل ساخت کاردستی

لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی 02188014540 لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت انواع دست دندان و پروتزهای متکی بر ایمپلنت اماده ارائه خدمات به شهروندان و دندانپزشکان محترم می باشد.ساخت انواع دست دندان مصنوعی همراه با لثه نرم به صورت تخصصیتعمیر پروتزهای شکسته، اضافه کردم دندانپولیش دست دندان های قدیمیساخت انواع دندان های نشکن (پروتزهای انعطاف پذیر)طراحی و ساخت انواع کرم کبالتساخت بلیچینگ برای سفیدکردن دندان ه
در گروه واتساپ زنجان یک دورهمی زنجانی واتساپ ایجاد کریدم و از همه شما علاقمندان به واتساپ در واتساپ دعوت میکنیم که به گروه بیان و با همدیگه چت کنند.
چت واتساپ یک فرصت برای دوستان زنجانی هست که علاقه دارند تا در یک اپلیکشن غیر فیلتر دور هم جمع بشن و با هم چت دوستانه داشته باشند.
گروه واتساپ زنجان افتخار دارد تا شما را در کنار هم و دورهم جمع کند و شما با همدیگر در خصوص حال و احوال همدیگر رو سوال کنید و اگر دوست داشتید میتوانید دوستان خوبی برای هم
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو
گلستانکوه با لاله های واژگون
و سد دریاچه خوانسار
در پست سفر نشد عکس بزارم .اینجا میزارم تا مقصد بعدی مسافرت دوستان باشه.
درباره بستن کامنتها بگم فعلا وقت جواب دهی به دوستان رو ندارم ممکن شرمنده شون بشم ولی سرم خلوت بشه کامنتها باز خواهند بروی نظرات دوستان
 ادرس اینستاگراممsamane----saba
در اینستاگرام تمام فعالیت من عکسهای پرنده نگری و معرفی جاذبه های ایران هست .
 دوستان عزیز از این به بعد قرار بر این است که فلسفه ی غرب و اصطلاحات مهم و همراه با معرفی کتابات مهم را برای شما عزیزان در دستور کار خود قرار دهم. دوستان عزیز هر جلسه در مورد یک موضوعی مطلبی نگاشته خواهد شد و درموردش کتابی هم معرفی خواهد شد امید است که شما هم با مطالعه این برنامه را همراهی کنید 
به زودی...
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
آموزش ساخت منو بازیهای کارتی در یونیتی

این دوره یک راهنمای کامل در ساخت منو بازی های کارتی است.در ویدئوهای این دوره شما با نحوه ساخت قسمت های مختلف منو در بازی های کارتی و همچنین مکانیزم بازی های کارتی را خواهید آموخت.بنابراین,شما فرصتی پیدا میکنید تا بازی کارتی خودتون را بسازید یا از کدهای آن به عنوان پایه اصلی بازی خود استفاده کنید.

لینک
ساخت apple id با گوشی

دانلود اموزش

ساخت اپل آیدی با گوشی 2019 جدیدترین روش تست شده - سلام ...بر خلاف تصور بعضی از کاربران، ساخت اپل آیدی با گوشی کار سخت و پیچیده ای نیست و با یک آموزش ... در قدم بعد گزینه Create a New Apple ID را انتخاب نمایید.https://icpple.com/icpple.com › آموزش های اپلآموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) به سه روش کامل | ...ساخت اپل آیدی رایگان با برنامه آیتونز اپل کامل ، ساخت اپل آیدی بدون آیتونز (به صورت آنلاین) با روش های کاملا جدید و ساخت اپل
هتل آپارتمان دوستان مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان دوستان برای اقامت در مشهد
اموزش ساخت ربات پیام رسان شخصی بدون هزینه
    با استفاده از این اموزش شما میتوانید ربات پیام رسان خود را بسازید. مزایا: 1- افراد ریپورت می توانند با شما در تماس باشند. 2- ربات کاملا شخصی می باشد 3- سورسی که در این اموزش به شما داده می شود کاملا دیباگ شده و سالم می باشد و قابلیت نشان دادن تعداد کاربران و... را دارد    لازم به ذکر است در این اموزش هیچ هزینه ای برای خرید سرور و دامنه پرداخت نمی کنید. روش کاملا جدید است و با روش های پخش شده در سطح اینترن
سلام، واقعیتش هر چی سعی میکنم اسم واقعیم رو مخفی کنم نمیشه، به همین خاطر از شما دوستان عزیز، اگر داخل وبلاگتون اسم واقعی من رو به کار بردید، پاک کنید و بجاش بنویسید نویسنده آشنا:)، دست شما درد نکنه، اونهایی که میدونن هم دیگه اسم واقعی من رو به کار نبرن، این دستور نبود، خواهش بود:) دست شما درد نکنه، جبران میکنم
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
سلام و عرض ادب خدمت همه‌ی دوستان عزیز و بزرگوار. عذرخواهم که مدتی کمتر توانستم خدمت دوستان برسم، اگرچه سعی کردم از اکثر مطالب دوستان استفاده کنم و از این بابت از همه بسیار سپاسگزارم.
اعیاد گذشته از جمله میلاد فرخنده‌ی حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام جواد (ع) مبارک! میلاد مسعود حضرت علی (ع)، مولا امیرالمؤمنین را هم خدمت همه‌ی دوستان تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم به برکت اعیاد گذشته و پیش‌رو همه روبه‌رشد باشیم
آخرین مطلب وبلاگ کپی از مطالب صهبای صهبا (کلیک) :
با سلام
شیدا خانم در نرم افزار "آی گپ" فعاله. هفته قبل یک کانال خصوصی ساخت و می خواست فقط برای دوستان نزدیکش بنویسه و تا امروز اجازه نمی داد کسی خبردار بشه. امشب قسمش دادم به امام زمان که کانال رو عمومی کنه.در نرم افزار آی گپآی دی کانال:https://iGap.net/dastane_yek_zendegiبه دوستان شیدا خبر بدید.این وبلاگ بعد از این مطلب مجددا غیرفعال است :)
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه
دوستان عزیزم توجه داشته باشید
تجسس در زندگی مومنی به قصد افشای اسرار او و آبروریزی او
باعث خروج از ولایت خداوند است و ورود به ولایت شیاطین.. ‌درانتخابات دوستان بسیار مواظب باشید با آبروی کسی بازی نکنید
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
عرض سلام و ادب دارم به محضر همه خانم‌ها و آقایان، و خیلی خوشحالم از اینکه در سالی که شهر بسیار سابقه‌دار و عمیقاً فرهنگی کاشان به عنوان پایتخت کتاب شناسانده شده در حضور دوستان اهل کاشانم، و واقعاً حضور در جمع دوستان کاشانی را مغتنم می‌دانم و امیدوارم با مطالبی که خدمتتان خواهم گفت وقت دوستان را ضایع نکنم.
ادامه مطلب
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان من به همراه چند نفر از دوستان یه گروه و کانال بورسی زدیم که خدمات خوبی رو به صورت رایگان ارائه میدیم از جمله :1. آموزش تمام مطالب از مبتدی تا پیشرفته ( به صورت فیلم ، pdf ، ویس و ... )2. پاسخگویی به تمامی سوالات دوستان در این زمینه و تحلیل سهام‌های آنها 3. تحلیل و معرفی سهام ارزنده توسط فیلترهای عالی 4. تحلیل‌هایی از دلار و طلای آبشده ‌5.گذری بر بازارهای جهانی و توضیحاتی در مورد آن برای دوستان علاقمند  ( فارکس )5. رفع اشکال برا تمامی
عضویت در گروه واتساپ اصفهان
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ اصفهان رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان اصفهانی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/C2QjZYJ29CDLulafv3KjBI
بعد عضویت در گروه واتساب اصفهان سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان اصفهانی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ اصفهان را برای دیگر اصفهانی ها ب
بیشتر بدانید
ابوالفضل ناطق دانشجو رشته کامپوتر شاخه طراحی صفحات وب و ساخت برنامه و بازی های سرگرم کننده و جالب . 
ساخت انواع تصاویر فتوشاپ 3D و... 
ساخت انواع انیمیشن و کارتون 
ساخت انواع کلیپ های شگفت انگیز و اکشن جذاب 
ساخت استیکر و ربات تلگرام 
خرید لایک _ فالوور _ کامنت 
خرید ویو (بازدید کننده) _ ممبر (اعضا)
و دیگر خدمات ...
تخصص دارم .

آدرس ایمیل :
nategh1381@gmail.com
تلگرام :
https://t.me/Aaa1381d 
انواع فعل در زبان گیلکی و طریقهٔ ساخت آن:
(مثال‌ها به گویش سیاهکلرودی زده شده‌اند.)

۱. ماضی ساده: بنویشتمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + شناسه ماضی*

۲. ماضی نقلی: بنویشتهٰ‌مطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + تکیه + شناسه

۳. ماضی التزامی: بنویشته بۊمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + ه* + صرف مضارع فعل بؤؤن (=شدن)

۴. ماضی بعید: بنویشته بؤمطریقهٔ ساخت:  ب + بن‌ ماضی + صرف ماضی فعل بؤؤن (=بودن)

۵. ماضی نقلی بعید: بنویشته دأرمطریقهٔ ساخت: ب + بن ماضی + ه + صرف مضارع فعل د
عضویت در گروه واتساپ تهران
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ تهران رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان تهرانی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/ITZDuJ6gvAfHFJ7EwYtYja
بعد عضویت در گروه واتساب تهران سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان تهرانی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ تهران را برای دیگر تهرانی ها بفرستین
این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانه داشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت
سلام به دوستان عزیز و همراهان ۳۰صدا
با پست ویژه و معرفی یک اپ درجه یک و البطه رایگان در خدمت شما هستیم .
همیشه وبلاگ نویسان و صاحبان سایت تشنه داشتن یک اپ بی عیب برای بهتر شدن وبسایت خود بودند و ما امروز اپلیکیشنی و به شما دوستان عزیز معرفی میکنیم که به راحتی با کمک گرفتن از آن صاحب یک اپلیکیشن خوب خواهید شد .
اپ ساخت برنامه اپلیکیشن های اندروید یا به معنی دیگه app creator یا app bullder هستش بدون هیچ گونه تبلیغ آزاردنده و با سرعت متوسط.
این اپ از زبان فاس
​​​​​​
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای
​​​​​​
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای
آموزش ساخت سبد با وسایل دورریختنییک سطل یکبار مصرف و مقداری پارچه گدار به همراه لوازم ساده دیگر کنار بگذارید تا مراحل ساخت سبد تزیینی شیک برای لوازم آرایشی و وسایل آشپزخانه را آغاز کنیم.
روش ساخت سبد وسایل آشپزخانه و لوازم آرایشی با وسایل بازیافتی
 در این بخش با استفاده از ساده ترین وسایل قصد داریم ساخت سبد بازیافتی زیبایی را آموزش دهیم. این سبد تزیینی که با پارچه گلدار تکمیل می شود یکی از سبدهای پرکاربرد در اتاق خواب و آشپزخانه است.
اد
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها